Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Isı Yalıtımlı Alüminyum Kapı ve Pencere Profilleri

SI – 57 sistem serisi
İki odacıklı, ekonomik ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle çift açılım, pivot açılım, paralel çekme sürme pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüşü yapmak mümkündür. Dar geniş serileri; 1,3 mm-1,9 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 57 mm, kanat profilinde 65 mm’dir.17 mm’den 42 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 14,8 mm ve 18,6 mm yerli veya ithal ısı bariyeri uygulanabilir.

SI – 58 sistem serisi
Üç odacıklı, ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, paralel çekme sürme pencere, katlanır kapı gibi ithal aksesuarlar uygulanabilir. Pivot pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı yapmak mümkündür. 2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 55 mm kanat profilinde 58,5-65 mm’dir.15 mm den 40 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 17,8 mm yerli veya  ithal ısı bariyeri uygulanabilir.

 

 

   SI – 66 sistem serisi
Üç odacıklı, ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, paralel çekme sürme pencere, katlanır kapı gibi ithal aksesuarlar uygulanabilir. Pivot pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı yapmak ve açılı dönüş yapmak mümkündür.
2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 66 mm, kanat profilinde 76 mm’dir.17 mm’den 60 mm‘e kadar ısıcam takılabilir.18,6 mm yerli veya ithal, 24 mm ve 34’lük ithal ısı bariyeri uygulanabilir.
 
 

En iyi kalite
En iyi fiyat
En iyi hizmet